„ხონელიძის კლინიკა“ მრავალი ათეული წელია რეგიონში ერთ-ერთი ყველაზე წარმატებული კლინიკაა, რომლის ისტორია 1947 წლიდან იწყება და განსაკუთრებული სანდოობით სარგებლობს. მისი მისია ყოველთვის იყო და არის - მომავალ დედებზე ზრუნვა და ჯანმრთელი თაობის ამ ქვეყნად მოვლინება, მათთვის უსაფრთხო გარემოს შექმნა და მომსახურეობის მაღალი სტანდარტით მიწოდება. კლინიკაში ყოველწლიურად ათასობით ახალშობილი იბადება და წლებთან ერთად მადლიერი პაციენტების რიცხვიც სწრაფი ტემპით მატულობს. ამას განაპირობებს ჩვენი მიდგომები და გამოცდილებები სერვისების მიწოდების კუთხით. კლინიკაში დღითიდღე ვითარდება სამედიცინო მომსახურეობა და უმჯობესდება სამედიცინო მედ-პერსონალის კომპეტენციებიც. „ხონელიძის კლინიკა“ არის განვითარებაზე და სიახლეების დანერგვაზე ორიენტირებული კლინიკა, რომელიც ყოველთვის მზად არის იდგეს თქვენი ჯანმრთელობის სადარაჯოზე და მოგაწოდოთ ხარისხიანი და უსაფრთხო სამედიცინო მომსახურეობა.